Uczniowie

Uczniowie naszej szkoły w roku 2021/2022

 

Grupa „Biedronki”

  1. Hanna Bartczak
  2. Szymon Bator
  3. Aurelia Bębenek
  4. Mila Brózda
  5. Pola Brózda
  6. Barbara Bryła
  7. Adrianna Brzezińska
  8. Oliwia Bułat
  9. Szymon Dyduch
  10. Szymon Dziedzic
  11. Hanna Górka
  12. Kacper Hohmann
  13. Mikołaj Jankowicz
  14. Pola Karwacik
  15. Aleksander Krugłow
  16. Szymon Konopelski
  17. Bianka Kulma
  18. Jan Lesiak
  19. Julia Marchewka
  20. Lena Mosór
  21. Dominik Pawłowski
  22. Paulina Sowińska
  23. Ignacy Stelmach
  24. Kordian Wacław
  25. Witold Westenholz

 

Grupa „Pszczółki

  1. Franciszek Baran
  2. Laura Bębenek
  3. Wojciech Bębenek
  4. Jagoda Brózda
  5. Aleksander Brzeziński
  6. Zuzanna Bujak
  7. Liliana Bułat
  8. Antoni Czyżowski
  9. Oliwia Dziedzic
  10. Patryk Frączek
  11. Antoni Gabryła
  12. Maciej Jamro
  13. Milena Jaworska
  14. Rozalia Kasperek
  15. Oliwier Kmiecik
  16. Adam Kolasa
  17. Michał Kolasa
  18. Wiktoria Kolasa
  19. Szymon Kucharczyk
  20. Michał Leńczowski
  21. Leon Morawa
  22. Maksymilian Ochał
  23. Wojciech Sekuła
  24. Wiktoria Szczypczyk
  25. Magdalena Żmuda

 

Klasa I

  1. Sebastian Bębenek
  2. Aleksandra Bobula
  3. Julia Chytrzyńska
  4. Jan Czekaj
  5. Arkadiusz Frączek
  6. Amelia Hyla
  7. Szymon Jachimczak
  8. Jakub Kucharczyk
  9. Oliwia Kutaj
  10. Artur Lupa
  11. Michalina Ochał
  12. Jakub Pacut
  13. Daniel Parszywka
  14. Patryk Parszywka
  15. Natalia Skaber
  16. Hanna Westenholz
  17. Hanna Wróbel

 

Klasa II

  1. Oskar Bednarz
  2. Wiktor Bednarz
  3. Natalia Bogacka
  4. Oliwia Bujak
  5. Kacper Ciernia
  6. Nadia Frydrych
  7. Wiktoria Holc
  8. Przemysław Jamro
  9. Julian Jaworski
  10. Henryk Stelmach
  11. Bartłomiej Wyżga
  12. Oskar Zaleński

 

Klasa III

  1. Antoni Bańdo
  2. Maja Bartczak
  3. Alex Boroń
  4. Lena Czyżowska
  5. Milena Dyduch
  6. Adam Jankowicz
  7. Grzegorz Kasperek
  8. Kajetan Kucharczyk
  9. Nikola Kulig
  10. Maciej Lesiak
  11. Konrad Mrowiec
  12. Kamila Pawłowska
  13. Karolina Pieprz
  14. Aleksandra Szczypczyk
  15. Wiktor Westenholz

 

Klasa IV

  1. Amelia Adamczyk
  2. Julia Cichoń
  3. Radosław Bednarz
  4. Jakub Bębenek
  5. Mikołaj Bogacki
  6. Kacper Górka
  7. Martyna Gruca
  8. Zofia Kolasa
  9. Hubert Morek
  10. Maciej Okoń
  11. Natalia Prukop
  12. Olivier Prukop
  13. Karol Stelmach
  14. Jakub Suter
  15. Joanna Tyrybon
  16. Kacper Wągroda
  17. Antonina Westenholz
  18. Wiktoria Wróbel
  19. Maja Zabielska

 

Klasa V

  1. Weronika Adamczyk
  2. Julia Bednarz
  3. Krzysztof Gleń
  4. Bartłomiej Kolasa
  5. Artur Kupiec
  6. Kacper Suter
  7. Zuzanna Tyrybon
  8. Adrian Zawada

 

Klasa VI

  1. Wiktoria Ciernia
  2. Antoni Czekaj
  3. Natasza Figiel
  4. Anna Guściora
  5. Milena Guściora
  6. Cezary Holc
  7. Patryk Jachimczak
  8. Weronika Kolasa
  9. Martyna Ostrowska
  10. Marcin Przewoźniak
  11. Franciszek Sekuła
  12. Kajetan Talkowski
  13. Damian Wacław
  14. Zuzanna Wągroda
  15. Julia Wędzicha
  16. Kamil Wędzicha

 

Klasa VII

  1. Kamil Antos
  2. Natalia Bujak
  3. Mateusz Bujak
  4. Nikola Bogacka
  5. Patrycja Chromy
  6. Patryk Chytrzyński
  7. Weronika Dywan
  8. Sebastian Jachymczyk
  9. Damian Kasperek
  10. Filip Knapik
  11. Martyna Kolasa
  12. Adam Kucharczyk
  13. Kacper Kwiatkowski
  14. Dawid Sowiński
  15. Mateusz Stokłosa
  16. Jarosław Wieczorek
  17. Łucja Wyroba

 

Klasa VIII

  1. Emilia Antos
  2. Kacper Antos
  3. Paulina Anulyte
  4. Joanna Bednarz
  5. Weronika Dyrga
  6. Zuzanna Dyrga
  7. Kinga Koza
  8. Katarzyna Kucharczyk
  9. Marcin Kucharczyk
  10. Szymon Mosór
  11. Małgorzata Radoń
  12. Michał Ślósarczyk
  13. Olaf Piotrowski
Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo