Osiągnięcia

W roku szkolnym 2019/2020

  • Wyróżnienie - Natalia Morys VI, Zuzanna Dyrga VI, Marcin Kucharczyk VI, Dominika Moskała VII - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
  • I miejsce - Zuzanna Dyrga - klasa VI - Małopolski Konkurs Ekologiczny "Na ratunek Ziemi" w kategorii: Turniej wiedzy ekologicznej
  • II miejsce - Zuzanna Dyrga - klasa VI - Małopolski Konkurs Ekologiczny "Na ratunek Ziemi" w kategorii: Prace plastyczne - przestrzenne
  • I miejsce - Zuzanna Pławecka - klasa VII - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym w Gminie Brzeźnica
  • II miejsce - Magdalena Guguła - klasa VIII - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym w Gminie Brzeźnica
  • III miejsce - Damian Kasperek - klasa V - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: place plastyczne
  • I miejsce - Zuzanna Pławecka - klasa VII - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: prace literackie - wiersze
  • II miejsce - Małgorzata Radoń - klasa VI - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: prace literackie - wiersze
  • III miejsce - Dominika Kucharczyk - klasa VIII - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: prace literackie - wiersze
  • II miejsce - Zuzanna Dyrga - klasa VI - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: prace literackie - proza
  • I miejsce - uczniowie klasy IV: Natasza Figiel, Milena Guściora, Wiktoria Ciernia, Patryk Jachimczak, Marcin Przewoźniak, Zuzanna Wągroda, Martyna Ostrowska, Anna Guściora, Weronika Kolasa - w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: film
  • I miejsce - uczennice klasy VI: - Martyna Kucharczyk, Joanna Bednarz, Emilia Antos, Małgorzata Radoń, Natalia Morys, Weronika Dyrga, Zuzanna Dyrga w VII Gminnym Dniu Profilaktycznym "Powstrzymaj pijanego kierowcę" w kategorii: film
  • I miejsce - Zuzanna Dyrga - kl. VI - Międzyszkolny Konkurs Informatyczny na prezentację multimedialną „Zawód, który mnie fascynuje”
  • I miejsce – Hania Westenholz - kategoria przedszkole + kl. "0" - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Julia Chytrzyńska - kategoria przedszkole + kl. "0" - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • I miejsce – Antosia Westenholz kl. I - kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • I miejsce – Grzegorz Kasperek - kl. I- kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Wiktor Westenholz - kl. I- kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • III miejsce – Wiktoria i Aleksandra Szczypczyk - kl. I i „0” - kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • III miejsce – Maciej Lesiak - kl. I- kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • Wyróżnienie – Milena Dyduch - kl. I - kategoria kl. I-III - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • I miejsce – Damian Kasperek - kl. V - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Filip Knapik - kl. V - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Kamil Antos - kl. V - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Patryk Jachimczyk - kl. IV - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • III miejsce – Olaf Piotrowski - kl. VI - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • Wyróżnienie – Martyna Ostrowska - kl. IV - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • Wyróżnienie – Patryk Chytrzyński - kl. V - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • Wyróżnienie – Dawid Sowiński - kl. V - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • Wyróżnienie – Michał Ślósarczyk - kl. VI - kategoria kl. IV-VI - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • I miejsce – Magdalena Lupa - kl. VII - kategoria kl. VII-VIII - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Zuzanna Pławecka - kl. VII - kategoria kl. VII-VIII - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • II miejsce – Mateusz Bujak Turaj oddział przedszkolny - kategoria prace rodzinne - XVII Przegląd Ozdób Wielkanocnych - "Wielkanocne jajko"
  • IV miejsce Jarosław Wieczorek w turnieju tenisa stołowego na poziomie półfinału powiatowego w ramach Igrzysk Dzieci awans do turnieju powiatowego
  • III miejsce drużyna chłopców w zawodach piłki siatkowej na poziomie półfinału powiatowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce drużyna dziewcząt w zawodach piłki siatkowej na poziomie półfinału powiatowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce drużyny dziewcząt w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci
  • II miejsce drużyny chłopców w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci
  • I miejsce drużyny dziewcząt w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce drużyny chłopców w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - Jakub Suter kl. II - XVI Przegląd form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" - "Mój Świąteczny Anioł"
  • III miejsce - Halowy Turniej Piłki Nożnej w Paszkówce IMS
  • III miejsce - Paweł Ślósarczyk – gminne zawody tenisa stołowego w ramach IMS
  • IV miejsce - Magdalena Guguła – gminne zawody tenisa stołowego w ramach IMS
  • IV miejsce - Tomasz Gruca – gminne zwody tenisa stołowego w ramach IMS
  • IV miejsce - Jarosław Wieczorek – gminne zawody tenisa stołowego w ramach ID
  • II miejsce - drużyna chłopców w rozgrywkach piłki nożnej o Puchar Tymbarku U-10
  • II miejsce - drużyna chłopców w rozgrywkach piłki nożnej o Puchar Tymbarku U-12
  • IV miejsce - Magdalena Guguła – półfinał powiatowy zawody tenisa stołowego w ramach IMS
  • II miejsce - drużyna klasy II w Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym

 

W roku szkolnym 2018/2019

  • II miejsce - Weronika Adamczyk z kl. II, Amelia Adamczyk, Martyna Gruca, Zofia Kolasa z kl. I - Konkura piosenki promującej SKO organizowany przez Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy. Opiekun: Teresa Paździor
  • Wyróżnienie - Patryk Chytrzyński - kl. IV - XVI Przegląd Ozdób Wielkanocnych „Stroik Wielkanocny”- opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Martyna Ostrowska kl. III -XVI Przegląd Ozdób Wielkanocnych „Stroik Wielkanocny”- opiekun K. Hardek
  • II miejsce - Weronika Dyrga kl. V - XVI Przegląd Ozdób Wielkanocnych „Stroik Wielkanocny”- opiekun Bogusława Brożek
  • II miejsce - Kamil Antos kl. IV - XVI Przegląd Ozdób Wielkanocnych „Stroik Wielkanocny”- opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Patryk Chytrzyński kl. IV - Gminny konkurs plastyczny - ,,WAWELSKIE ARRASY - OCALONE DZIEDZICTWO"- opiekun Bogusława Brożek
  • I miejsce - Martyna Ostrowska kl. III -Gminny konkurs plastyczny ,,WAWELSKIE ARRASY - OCALONE DZIEDZICTWO"
  • Wyróżnienie - Kacper Suter - kl. II - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”- opiekun B.Brożek
  • Nagroda - Kacper Wągroda -kl. I - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”- opiekun W. Piętoń
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2019 - Olaf Piotrowski kl. V - opiekun: Magdalena Gajek
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2019 - Patryk Chytrzyński kl. IV - opiekun: Magdalena Gajek
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2019 - Zuzanna Wągroda kl. III - opierkun: Krystyna Hardek
  • II miejsce - Antonina Westenholz kl. I - XVI Przegląd Ozdób Wielkanocnych „Stroik Wielkanocny”- opiekun Weronika Piętoń
  • III miejsce - Kacper Wągroda kl. I - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki” - opiekun Weronika Piętoń
  • III miejsce - Karol Stelmach kl. I - Gminny Profilaktyczny Konkurs Plastyczny : „Jak zdrowo spędzać wolny czas - bez komputera, alkoholu, narkotyków ?”- opiekun Weronika Piętoń
  • Wyróżnienie - Szymon Mosór i Kacper Antos kl. V - Gminny Konkurs Kolęd "Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy" 
  • Wyróżnienie - Trio kl. III Wiktoria Ciernia, Martyna Ostowska, Weronika Kolasa Gminny Konkurs Kolęd "Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy" - opiekun K.Hardek
  • III miejsce - Zespół uczniów z kl. I -II - Gminny Konkurs Kolęd "Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy" - opiekun B. Brożek , W. Piętoń
  • Wyróżnienie - Jakub Suter kl. I -Gminny Przegląd form plastycznych "Mój Święty Mikołaj" - opiekun W. Piętoń
  • II miejsce - Antonina Westenholz kl. I -Gminny Przegląd form plastycznych "Mój Święty Mikołaj"- opiekun W. Piętoń
  • I miejsce - Kamil Antos kl. IV Gminny Przegląd form plastycznych "Mój Święty Mikołaj" - opiekun B. Brożek
  • II miejsce - Kacper Suter kl. II - Gminny Profilaktyczny Konkurs Plastyczny : „Jak zdrowo spędzać wolny czas - bez komputera, alkoholu, narkotyków ?”- opiekun B. Brożek
  • Wyróżnienie - Natalia Morys, kl. V - Regionalny konkurs plastyczny „Jak unikać uzależnień”- opiekun Aneta Bochenek
  • III miejsce - Kacper Suter w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez SP w Sosnowicach - opiekun Bogusława Brożek

 

Osiągnięcia sportowe w roku sz. 2018/2019
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Opyrchał

  • IV miejsce - w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
  • IV miejsce - drużyna chłopców w zawodach piłki ręcznej na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Dzieci.
  • VII miejsce - Magdalena Guguła w półfinale wojewódzkim w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach Igrzysk Dzieci.
  • VII miejsce - Mariusz Klaja w powiatowym indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • V miejsce - Magdalena Guguła w powiatowym indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach Igrzysk Dzieci - awans do turnieju rejonowego.
  • IV miejsce drużyny II klasy - w mikołajkowych zawodach sprawnościowych.
  • II miejsce drużyny III klasy - w mikołajkowych zawodach sprawnościowych.
  • II miejsce drużyna chłopców Magdalena Guguła i Julia Wieczorek - drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Dzieci.
  • II miejsce drużyna chłopców Kacper Antos i Kacper Zięcik - drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Dzieci.
  • III miejsce dziewcząt Julia Dyrga i Karolina Zaleńska - drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej.
  • I miejsce drużyna chłopców Mariusz Klaja i Paweł Machnik - drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
  • IV miejsce Kacper Antos - indywidualne zawody tenisa stołowego na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Dzieci.
  • IV miejsce Magdalena Guguła - indywidualne zawody tenisa stołowego na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Dzieci.
  • III miejsce Julia Wieczorek - indywidualne zawody tenisa stołowego na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Dzieci.
  • III miejsce Mariusz Klaja - indywidualne zawody tenisa stołowego na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
  • I miejsce Paweł Machnik - indywidualne zawody tenisa stołowego na poziomie gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
  • III miejsce drużyna chłopców - zawody o puchar Tymbarka - piłka nożna.
  • II miejsce drużyna chłopców - gminne zawody piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci.

 

W roku szkolnym 2017/2018

  • Wyróżnienie - Emilia Antos, kl. IV - Gminny Konkurs Plastyczny „Mówimy NIE pijanym kierowcom” - opiekun Aneta Bochenek
  • I miejsce - Martyna Kucharczyk, kl. IV - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny, opiekun Aneta Bochenek
  • II miejsce - Dominika Kucharczyk, kl. VI - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny, opiekun Aneta Bochenek
  • III miejsce - Mikołaj Guściora, kl. V - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny, opiekun Aneta Bochenek
  • III miejsce - Zuzanna Dyrga, kl. IV - Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi” - kategoria: turniej wiedzy, opiekun Aneta Bochenek
  • II miejsce - w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerz Książki - Zuzanna Dyrga kl. 4 - opiekun Bogusława Brożek
  • II miejsce - w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerzu Książki - Kacper Suter kl. 1 - opiekun Bogusława Brożek
  • I miejsce - w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerz Książki - Patryk Chytrzyński kl. 3 -opiekun Weronika Pietoń
  • Nagroda - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Weronika Adamczyk kl.1
  • Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kacper Suter kl. 1
  • Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kacper Kwiatkowski kl. 3
  • Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kamil Antos kl. 3
  • III miejsce - Kamil Antos, Damien Kasperek, Kacper Kwiatkowski z kl. III w VI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - opiekun: Mateusz Czechowicz
  • II miejsce - Kacper Suter, kl. I w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III
  • I miejsce - Zuzanna Wągroda, kl. II w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III
  • Wyróżnienie - kl. III, w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; W. Piętoń
  • Wyróżnienie - Małgorzata Radoń, kl. IV w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek
  • Wyróżnienie - Katarzyna Kucharczyk, kl. IV w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek
  • Wyróżnienie - Julia Bednarz, kl. I w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek
  • III miejsce - Emilia Ostrowska, kl. VI w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek
  • I miejsce - Michał Dyrga, kl. VII w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek
  • III miejsce - Kacper Suter - klasa 1 Konkurs plastyczny - „Gorczyński w obrazie” -opiekun B.Brożek
  • I miejsce - Michał Dyrga - klasa 7 Gminny Przegląd Form Plastycznych „Łańcuch choinkowy”- opiekun B.Brożek
  • Wyróżnienia - Dominika Kucharczyk klasa 6, Adrian Zawada klasa 1, Julia Bednarz klasa 1, Kacper Suter klasa 1 - Gminny Przegląd Form Plastycznych „Łańcuch choinkowy”- opiekun B.Brożek
  • I miejsce - Kamil Antos kl. III - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy - opiekun p. Weronika Piętoń
  • III miejsce - Milena Guściora kl. II - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy - opiekun p. Krystyna Hardek
  • I miejsce - Julia Dyrga - opiekun: Agnieszka Wolska - Gminny Konkurs Recytatorski
  • II miejsce - Martyna Kucharczyk - opiekun: Agnieszka Wolska - Gminny Konkurs Recytatorski
  • I miejsce - Kacper Antos - opiekun: Agnieszka Wolska- Gminny Konkurs Recytatorski
  • Wyróżnienie - Natalia Kucharczyk - opiekun: Bogusława Brożek Gminny Konkurs Recytatorski
  • I miejsce - Zuzanna Wągroda - opiekun: Krystyna Hardek - Gminny Konkurs Recytatorski

 

Osiągnięcia sportowe w roku sz. 2017/2018
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Opyrchał

  • I miejsce - Magdalena Guguła w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”
  • II miejsce - Zuzanna Pławecka w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”
  • III miejsce - Martyna Kucharczyk w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”
  • II miejsce - drużyna dziewcząt piłka siatkowa - Igrzyska Dzieci - gminna
  • III miejsce - drużyna chłopców piłka siatkowa - Igrzyska Dzieci - gminna
  • IX miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja IMS - finał powiatowy
  • VII miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik IMS -finał powiatowy
  • I miejsce - drużyna klasy II Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy
  • II miejsce - drużyna klasy III Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy
  • II miejsce - drużyna chłopców z klas I-III - turniej o Puchar Tymbarku - piłka nożna
  • III miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Gabriel Dywan ID - gmina
  • II miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik IMS - półfinał powiatowy
  • V miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja IMS - półfinał powiatowy
  • IV miejsce - drużyna chłopców - turniej piłki nożnej halowej - ID
  • II miejsce - drużyna chłopców - turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja i Paweł Machnik - IMS
  • II miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik - IMS
  • I miejsce - indywidualnie - turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja - IMS

 

W roku szkolnym 2016/2017

  • III miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek” organizowanym przez Spichlerz Książki- Paweł Ślósarczyk kl. 6
  • III miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek” organizowanym przez Spichlerz Książki -Martyna Kucharczyk kl. 3
  • II miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek” organizowanym przez Spichlerz Książki - Emilia Ostrowska kl. 5
  • I miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek” organizowanym przez Spichlerz Książki - Dominika Kucharczyk kl.3
  • Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym Świetlik - Szymon Mosór - kl. 3
  • Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym Świetlik - Kacper Kwiatkowski - kl. 2
  • Nagroda w konkursie przyrodniczym Świetlik - Kamil Antos kl. 2
  • III miejsce w Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki Julia Dyrga kl. 6 - opiekun A. Wolska
  • III miejsce w Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki Kamil Antos kl. 2 - opiekun W. Piętoń
  • I miejsce w Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki: Kacper Antos, Zuzanna Dyrga, Martyna Kucharczyk, Natalia Morys klasa 3 - opiekun B. Brożek
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III - Zuzanna Dyrga klasa 3 - opiekun B. Brożek
  • II miejsce - drużyna w składzie: Kacper Antos, Martyna Kucharczyk, Michał Ślósarczyk z kl 3. w Gminnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klasy 3 pod hasłem Puss in Boots, czyli „Kot w butach” opiekun Marta Wolińska
  • I miejsce - Emilia Antos, Zuzanna Dyrga, Natalia Morys - klasa III w konkursie kolęd organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy opiekun B. Brożek
  • Wyróżnienie - Dominika Kucharczyk - kl. V w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun B. Brożek
  • Wyróżnienie - Zuzanna Dyrga - kl. III w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun B. Brożek
  • Wyróżnienie - Martyna Kucharczyk kl. III w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun B. Brożek
  • III miejsce - Natalia Morys - klasa III w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy -opiekun B. Brożek
  • I miejsce - Michał Dyrga - klasa VI XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy opiekun B. Brożek
  • III miejsce - Emilia Ostrowska - kl. V -Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek
  • II miejsce - Michał Dyrga - kl. VI - Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek
  • I miejsce - Dominika Kucharczyk - kl. V- Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek
  • III miejsce - Kinga Koza - kl. III - Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek
  • I miejsce - Natalia Morys - kl. III - Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek
  • I miejsce - Michał Dyrga kl. VI - Gminny XIII Przegląd form plastycznych "Wracamy do tradycji - podłaźniczka, wianek" opiekun: B. Brożek
  • II miejsce - Małgorzata Radoń kl. III - Gminny XIII Przegląd form plastycznych "Wracamy do tradycji - podłaźniczka, wianek" opiekun: B. Brożek
  • II miejsce - Kacper Antos z kl. 3. w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Wyróżnienie - Martyna Kucharczyk z kl. 3 w gminnym konkursie recytatorskim, kategoria "Teatr" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • I miejsce - Martyna Kucharczyk z kl. 3 w gminnym konkursie czytelniczym "Ferdynand Wspaniały" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • III miejsce - Kamil Antos z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym "Ferdynand Wspaniały" - opiekun: p. Weronika Piętoń

 

Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Opyrchał

  • I miejsce - Natalia Kucharczyk w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy
  • II miejsce - Weronika Adamczyk w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy 
  • II miejsce - Kacper Suter w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy
  • III miejsce - Paweł Machnik w turnieju tenisa stołowego z okazji XX Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • II miejsce - Julia Dyrga w turnieju tenisa stołowego z okazji XX Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • I miejsce - drużyna chłopców w gminnych zawodach piłki siatkowej w ramach IMS
  • II miejsce - drużyna dziewcząt w gminnych zawodach piłki siatkowej w ramach IMS
  • I miejsce - drużyna chłopców w półfinale powiatowym w zawodach piłki siatkowej w ramach IMS
  • III miejsce - drużyna chłopców w rozgrywkach rejonowych w tenisie stołowym w ramach IMS
  • II miejsce - drużyny chłopców w finale powiatowym w zawodach piłki siatkowej w ramach IMS
  • I miejsce - Michał Dyrga i Paweł Machnik w drużynowym powiatowym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS
  • II miejsce - Michał Dyrga i Paweł Machnik w drużynowym półfinale powiatowym w tenisie stołowy w ramach IMS
  • III miejsce - Paweł Machnik w indywidualnym półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach IMS
  • II miejsce - klasa III w mikołajkowym turnieju sprawnościowym w Łączanach 
  • III miejsce - klasa II w mikołajkowym turnieju sprawnościowym w Łączanach 
  • I miejsce - Paweł Machnik w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS - na poziomie gminnym 
  • III miejsce - Michał Dyrga w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS - na poziomie gminnym
  • VI miejsce - Mikołaj Moskała w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS - na poziomie gminnym 
  • VI miejsce - Julia Dyrga w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS - na poziomie gminnym
  • I miejsce - Paweł Machnik i Michał Dyrga w drużynowym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS - na poziomie gminnym
  • V miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

W roku szkolnym 2015/2016

  • I miejsce - drużyna w składzie: Mikołaj Guściora, Zuzanna Pławecka, Bartosz Zięcik z kl 3. w IV Gminnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klasy 3 "READY". Opiekun: Agnieszka Pawlica
  • I miejsce - Natalia Morys z kl. 2. w konkursie "Coś z niczego. Coś z niepotrzebnego" - kategoria indywidualna. Opiekun: Bogusława Brożek
  • II miejsce - Kacper Zięcik z kl. 3. w organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy konkursie plastycznym "Słowianie w czasach Mieszka I: obrazy z życia” - opiekun: Teresa Paździor
  • I miejsce - Kacper Antos z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek
  • I miejsce - Zuzanna Pławecka z kl. 3. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Teresa Paździor
  • II miejsce - Zuzanna Dyrga z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Natalia Morys z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek
  • I miejsce - Małgorzata Radoń -kl. 2 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Martyna Ostrowska - kl. 1 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Krystyna Hardek
  • III miejsce - Natalia Morys - kl. 2 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Zuzanna Pławecka - kl.3 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Teresa Paździor
  • Wyróżnienie - Kamil Antos - kl. 1 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Krystyna Hardek
  • I miejsce - Emilia Ostrowska - kl. 4 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna” - opiekun Bogusława Brożek
  • I miejsce - Martyna Kucharczyk - kl. II - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” - opiekun Bogusława Brożek
  • III miejsce - Michał Dyrga - kl. V - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” - opiekun Bogusława Brożek
  • Wyróżnienie - Zuzanna Wągroda - kl. I - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” opiekun Krystyna Hardek
  • Wyróżnienie - Kamil Antos -kl. I - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” - opiekun Krystyna Hardek
  • Wyróżnienie - Weronika Dyrga - kl. II - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” opiekun Bogusława Brożek
  • Wyróżnienie - Magdalena Szwed kl. VI - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” - opiekun Bogusława Brożek
  • Emilia Ostrowska uczennica klasy IV - Wyróżnienie w kategorii klas III - IV w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem „Uzależnienia - to nie dla mnie!”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnoprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach - opiekun: Magdalena Gajek 
  • II miejsce - Zuzanna Pławecka z kl. III w Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun: Teresa Paździor
  • III miejsce - Martyna Kucharczyk z kl. II w Gminnym Konkursie Recytatorskim, kategoria TEATR - opiekun: Bogusława Brożek
  • Wyróżnienie - Zuzanna Dyrga z kl. II w Gminnym Konkursie Recytatorskim, kategoria TEATR - opiekun: Bogusława Brożek

 

Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Opyrchał

  • III miejsce -Marek Kucharczyk biegi przełajowe „Cała Polska Biega”
  • III miejsce - Antoni Czekaj biegi przełajowe „Cała Polska Biega”
  • I miejsce - Paulina Adamusw turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • II miejsce -Julia Dyrga w turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • III miejsce - Karolina Zaleńska w turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • III miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • VI miejsce - Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w turnieju drużynowym w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce - Paulina Adamus w indywidualnym tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus w indywidualnym tenisie stołowym na szczeblu rejonowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - drużyna dziewcząt w tenisie stołowym na szczeblu rejonowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska
  • III miejsce - Magdalena Guguła w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
  • III miejsce - Marek Kucharczyk w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Magdalena Guguła w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna chłopców w gminnych rozgrywkach piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Mariusz Klaja w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus i Julia Dyrga w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paulina Adamus w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Mariusz Klaja w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - w grze pojedynczej Paweł Machnik w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce - w grze pojedynczej Michał Dyrga w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejII miejsce - drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Michał Dyrga w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paulina Adamus w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szk olnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paweł Machnik w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szk olnej 
  • IV miejsce - w grze pojedynczej Michał Dyrga w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Michał Dyrga w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paulina Adamus w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - w drużyna dziewcząt w piłce siatkowej na szczeblu gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - w drużyna dziewcząt w piłce siatkowej na szczeblu gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

W roku szkolnym 2014/2015

  • Natalia Kucharczyk - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2015 (kategoria BENIAMIN) - opiekun: p. Magdalena Gajek
  • Zuzanna Pławecka z kl. II - III miejsce w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Emilia Ostrowska z kl. III - II miejsce w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Natalia Kucharczyk z kl. VI - III miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Alicja Brożek z kl. VI - III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Natalia Kucharczyk z kl. VI - I miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Zespół Challenge w składzie: Paulina Adamus, Ewa Szwed, Magdalena Szwed, Justyna Wyroba - I-Miejsce w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej - opiekun p. Marta Wolińska
  • Weronika Dyrga - III miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - praca rodzinna
  • Kacper i Jakub Suter - I miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - praca rodzinna
  • Michał Dyrga - Wyróżnienie w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Natalia Morys - II miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Kamil Antos - I miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Wojciech Bal z kl. V - III miejsce w XVI Festiwalu Piosenki dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Kinga Koza z kl. I - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Żyjmy zdrowo bez nałogów" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Małgorzata Radoń z kl. I - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Michał Dyrga z kl. IV - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek

 

Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego p. Przemysław Opyrchał

  • I miejsce - Arkadiusz Tuman w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • II miejsce -Kamil Pacułt w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • II miejsce - Jarosław Wieczorek w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • I miejsce - Paulina Adamus w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • II miejsce - Natalia Adamus w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • III miejsce - Alicja Brożek w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • VIII miejsce - Natalia Adamus i Paulina Adamus w drużynowym turnieju wojewódzkim tenisa stołowego w Zakliczynie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - w gminnych drużynowych biegach przełajowych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IX miejsce - Paulina Adamus w turnieju wojewódzkim tenisa stołowego w Zakliczynie w ramach igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus - finał rejonowy w grze deblów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (tenis stołowy)
  • III miejsce - Paulina Adamus - finał rejonowy w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (tenis stołowy)
  • IV miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki koszykowej
  • II miejsce - Paulina Adamus i Natalia Adamus - finał powiatowy w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus - finał powiatowy w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - klasa III - Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy w Łączanach
  • II miejsce - klasa II - Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy w Łączanach
  • II miejsce - drużyna chłopców z klas IV - V w turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku
  • III miejsce - drużyna chłopców z klas IV-VI w turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej
  • I miejsce - Arkadiusz Tuman - gminne biegi przełajowe
  • I miejsce - Paulina Adamus - gminny turniej tenisa stołowego (singiel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Dawid Chromy - gminny turniej tenisa stołowego (singiel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus i Natalia Adamus - gminny turniej tenisa stołowego (debel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Dawid Chromy i Kacper Jankowicz - gminny turniej tenisa stołowego (debel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - Paweł Machnik - gminny turniej tenisa stołowego (singiel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus - półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus i Natalia Adamus - półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - Dawid Chromy - półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce - Paweł Machnik - półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - Dawid Chromy i Kacper Jankowicz - półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

W roku szkolnym 2013/2014

  • Reprezentacja klasy III - I miejsce w gminnym konkursie języka angielskiego "Ready - opiekun: p. Marta Wolińska
  • Reprezentacja szkoły - II miejsce w etapie gminnym 37. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Wojciech Bal z klasy IV - I miejsce w gminnym konkursie kolęd "Śpiewajmy Panu" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Julia Dyrga i Karolina Zaleńska z klsy III - I miejsce w gminnym konkursie kolęd "Śpiewajmy Panu" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z klasy III - III miejsce w gminnym konkursie czytelniczym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Krzysztof Bienias - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Karolina Parszywka - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk, Weronika Leńczowska - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Weronika Bujak, Karolina Moskała, Katarzyna Sekuła - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z kl. III - III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Julia Dyrga z kl. III - I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, w kategorii inscenizacja teatralna - opiekun: p. Agnieszka Wolska

 

Osiągnięcia sportowe

  • Drużyna chłopców - III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych w ramach IMS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców klasy II-III - II miejsce w zawodach piłki nożnej o puchar Tymbarku - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej w ramach IMS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus i Paulina Adamus - III miejsce w rejonowym turnieju tenisa stołowego w Choczni w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Jakub Dudzik -IV miejsce w rejonowym turnieju tenisa stołowego w Choczni w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w majowym turnieju piłki nożnej w Brzeźnicy o Puchar Wójta - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach IMS opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Paulina Adamus - II miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus - I miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy - III miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo - II miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik - II miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus i Paulina Adamus - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał 
  • Jan Bańdo i Jakub Dudzik - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Paulina Adamus z kl. IV - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. VI - II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus z kl. V i Paulina Adamus z kl. IV - I miejsce w grze podwójnej w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. VI i Jakub Dudzik z kl. VI - I miejsce w grze podwójnej w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w turnieju piłki nożnej w Kalwarii Zebrzydowskiej /zawody okolicznościowe/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Arkadiusz Tuman z kl. V - II miejsce w biegach przełajowych /etap gminny/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy z kl. V - III miejsce w biegach przełajowych /etap gminny/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał

 

W roku szkolnym 2012/2013

  • Krzysztof Bienias z kl. II - II miejsce w kategorii mini w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Pacułt z kl. VI - II miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Adrianna Moskała z kl. VI - III miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - I miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Justyna Wyroba z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie języka Angielskiego - opiekun: p. Marta Wolińska
  • Jan Bańdo z kl. V - III miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus z kl. IV - I miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Mizera z kl. II - wyróżnienie w konkursie plastycznym dla szkół z terenu Doliny Karpia w ramach akcji "Karp pozytywnie wpływa na stawy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Aleksandra Bal z kl. VI - Nagroda II stopnia w IX Małopolskim Konkursie Literackim "Co mi w duszy gra?" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - Nagroda II stopnia w IX Małopolskim Konkursie Literackim "Co mi w duszy gra?" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. VI - kwalifikacja do udziału w pokonkursowej wystawie VIII Ogólnopolskiego Biennale Fotografii Kochać człowieka 2013 - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Jan Bańdo z kl. V i Grzegorz Moskała z kl. VI - V miejsce w etapie wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Krzysztof Bienias z kl. II - Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Justyna Wyroba z kl. III - Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Maksymilian Wyroba z kl. VI - Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Oddział przedszkolny 3-4 latki - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Agnieszka Lupa
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - II miejsce w rejonowym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał.
  • Jan Bańdo z kl. V i Grzegorz Moskała z kl. VI - II miejsce w rejonowym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał.
  • Michał Dyrga z kl. II - II miejsce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego :Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - V miejsce w ogólnopolskim konkursie poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości” organizowanego przez Fundację Edukacja PRO FUTURO i Instytut Nowoczesnej Edukacji pod patronatem Minister Edukacji Narodowej, i Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Weronika Bobula z kl. VI - Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości” organizowanego przez Fundację Edukacja PRO FUTURO i Instytut Nowoczesnej Edukacji pod patronatem Minister Edukacji Narodowej, i Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Grupa kolędnicza z klas II i IV - II miejsce w XIV Gminnym Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Bartosz Kucharczyk z kl. VI - I miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy z kl. IV - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Bartosz Kucharczyk z kl. VI - VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w półfinale powiatowym w halowej piłce nożnej - 
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. V - I miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z kl. V - II miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w półfinale powiatowym w Witanowicach - tenis stołowy awans do etapu powiatowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Grzegorz Moskała - I miejsce w półfinale powiatowym w Witanowicach - tenis stołowy (gra podwójna) awans do etapu powiatowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w półfinale powiatowym - tenis stołowy - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna klasy III - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym w Łączanach - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna klasy II - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym w Łączanach - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Choczni, awans do etapu rejonowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Grzegorz Moskała - I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Choczni, awans do etapu rejonowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w turnieju piłki siatkowej w Paszkówce - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. VI - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Justyna Wyroba z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Teresa Paździor
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI i Jan Bando z kl. V - I miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Reprezentacja klasy II - III miejsce w II Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Reprezentacja klasy III - II miejsce w II Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej Halowej - opiekun. p. Przemysław Opyrchał
  • Julia Dyrga z klasy II - Nagroda Talent 2012 w XII Festiwalu Artystycznym "Talenty" organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w kategorii teatr - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Paulina Adamus z klasy III - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Teresa Paździor
  • Julia Dyrga z klasy II - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii TEATR - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Weronika Bobula z klasy VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z klasy VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Arkadiusz Tuman z klasy IV - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii TEATR - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Grzegorz Moskała z klasy VI - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z klasy V - II miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z klasy V - III miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z klasy VI - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała i Jan Bańdo - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula i Ewelina Antos - II miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał

 

W roku szkolnym 2011/2012

  • Michał Antos z kl. VI- Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - opiekun: p. Magdalena Gajek
  • Michał Antos z kl. VI, Grzegorz Moskała z kl. V, Bartłomiej Jachymczyk z kl. IV - udział w etapie międzyszkolnym konkursu „Krakowska Matematyka 2011/2012” - opiekun: p. Magdalena Gajek
  • Krzysztof Bienias z kl. I - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Janusz Korczak dzieciom" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Drużyna chłopców - II miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w grze podwójnej w turnieju tenisa stołowego na szczeblu rejonowym w Trzebini - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna w składzie: Sebastian Adamus, Weronika Bobula, Jakub Pacułt i Maksymilian Wyroba - IV miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej w Paszkówce - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Przedszkolaki z grupy 3 - 4 latków - III miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy konkursie "Wokół tradycji Wielkanocnej" 
  • Adrianna Moskała z kl. V - Wyróżnienie w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy konkursie "Wokół tradycji Wielkanocnej" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z kl. I - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim - p. Bogusława Brożek
  • Dominika Kucharczyk y kl. "0" - I miejsce w gminnym przegladzie form plastycznych "Anioł głoszacy Dobrą Nowinę" - opiekun p. Maria Klaja 
  • Filip Śnieżek z kl. V III miejsce w gminnym przegladzie form plastycznych "Anioł głoszący Dobrą Nowinę" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - IV miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - II miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - I miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna w składzie: Alicja Brożek, Katarzyna Kwiatkowska, Agnieszka Brożek, Natalia Adamus, Wojciech Bal, Arkadiusz Tuman, Dawid Chromy i Kamil Pacułt - I miejsce w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - VI miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - IV miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl V i Kinga Ślósarczyk z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl V - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - III miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - III miejsce na szczeblu wojewódzkim w III Festiwalu Tenisa Stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - I miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie w kategorii IV- VI bez licencji PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Zając z kl. VI - VI miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie w kategorii IV- VI bez licencji PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - V miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie w kategorii IV- VI z licencją PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - VIII miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie w kategorii IV- VI z licencją PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców z klas IV i V - II miejsce w między gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców z klasy VI - IV miejsce w między gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - opiekun: p. Przemysław Opyrchał

 

W roku szkolnym 2010/2011

  • Grzegorz Moskała z kl. IV został LAUREATEM konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka 2010/2011" - opiekun p. Magdalena Gajek
  • Maksymilian Klaja z kl III - II miejsce w XII Festiwalu Piosenki ""Śpiewamy dla Jana Pawła II" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Natalia Antos z kl. VI i Kinga Ślósarczyk z kl. V - II miejsce w XII Festiwalu Piosenki ""Śpiewamy dla Jana Pawła II"
  • Kinga Ślósarczyk z kl. V - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. IV - I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Adamus z kl. VI - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V i Łukasz Ostrowski z kl. VI - VII miejsce w turnieju drużynowym w tenisie stołowym w zawodach rejonowych w Trzebini opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Maksymilian Klaja z kl. III - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Mariusz Klaja z kl. 0 - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Maria Klaja
  • Michał Dyrga z kl. 0 - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Maria Klaja
  • Jakub Adamus z kl. VI - III miejsce w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Maksymilian Klaja, Weronika Bujak, Katarzyna Sekuła z kl. III - wyróżnienie w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Weronika Gil, Martyna Tuman, Paulina Poseł - wyróżnienie w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt"
  • Bartłomiej Jachymczyk z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus z kl. V i Michał Antos z kl. V - II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym (gra deblowa), awans do następnego etapu - opiekun p..Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V - V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym, awans do następnego etapu - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. V - III miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V i Michał Antos z kl. V - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego (gra deblowa) - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus - I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. IV - Wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Sebastian Adamus z kl. V - I miejsce w turnieju tenisa stołowego; awans do następnej rundy - opiekun: p. Przemysław Opyrchał 
  • Michał Antos z kl. V - IV miejsce w turnieju tenisa stołowego; awans do następnej rundy - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Ewelina Brożek z kl. VI - II miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); awans do następnej rundy - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Paulina Skorupa z kl. VI - III miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna: Sebastian Adamus, Michał Antos, Ewelina Brożek, Paulina Skorupa - I miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); awans do następnej rundy - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej w Brzeźnicy
  • Tomasz Walo z kl. IV - Nagroda Talent 2010 w organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury X Festiwalu Artystycznym "TALENTY 2010" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Bartosz Kucharczyk z kl. IV - II miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. V - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. IV - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p. Przemysław Opyrchał

 

W roku szkolnym 2009/2010

  • Mateusz Moskała z kl. VI - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez WCK w Wadowicach
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Konkursie o Papieżu: "ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI - WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II" zorganizowanym przez Gminna Bibliotekę Publiczną i CKiP w Brzeźnicy
  • Aleksandra Bal z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Mateusz Moskała z kl. VI został laureatem IX Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży "Talenty 2009" w WCK Wadowice
  • Drużyna chłopców - III miejsca w gminnych międzyszkolnych zawodach piłki nożnej halowej
  • Mateusz Moskała z kl. VI - II miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
  • Sebastian Adamus z kl. VI - IV miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
  • Sebastian Adamus z kl. VI - II miejsce w półfinale powiatowym zawodów tenisa stołowego. Awans do kolejnego etapu zawodów.
  • Mateusz Moskała z kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Weronika Bobula z kl. III - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytarorskim

W roku szkolnym 2008/2009

  • Aleksandra Bal z kl. II - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Michał Antos z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Mateusz Moskała z kl. V - nominacja do nagrody Talent 2008
  • Mateusz Moskała z kl. V - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Mateusz Moskała z kl. V - II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym

 

W roku szkolnym 2007/2008

  • Natalia Antos z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus z kl. II - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Gabriela Moskała z kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Papierowe cuda" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Adrian Kucharczyk kl. V, Łukasz Kulig kl. VI, Bartłopmiej Pawłowski kl. V, Mateusz Kowalik kl. V - VII miejsce w Międzyszkolnym Turnieju BRD - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Karolina Moskała - oddział przedszkolny - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Maria Klaja
  • Natalia Adamus - oddział przedszkolny - III miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Maria Klaja
  • Ewelina Brożek z kl. III - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Natalia Antos z kl. III - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Magdalena Wolska z kl. VI - II miejsce w konkursie literackim "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Gabriela Moskała z kl. VI - Wyróżnienie w konkursie literackim "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Barbara Walo z kl. IV - IV miejsce w konkursie czytelniczym "AKADEMIA PANA KLEKSA" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Barbara Walo z kl. IV - II miejsce w konkursie literackim "LITERACKIE I DZIENNIKARSKIE OPISY RODZINNYCH MIEJSCOWOŚCI" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. I - I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Sebastian Adamus z kl. II - III miejsce w gminnym konkursie ortograficznym - opiekun p. Teresa Paździor

 

W roku szkolnym 2006/2007

  • Mateusz Moskała kl III - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Natalia Antos kl II - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Andrzej Jasiołek kl II - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Karolina Moskała, Dorota Wądrzyk, Weronika Bobula, Weronika Bujak - kl "0" - I miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Tomasz Walo, Ewelina Antos, Adrianna Moskała, Aleksandra Bal - kl "0" - III miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Karolina Moskała kl "0" - specjalne Wyróżnienie za występ w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Ewelina Stkołosa kl VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Kinga Klaja kl VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Mateusz Moskała kl III - Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "MÓJ WIZERUNEK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Drużyna chłopców z kl IV, V, VI - IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos kl I - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Barbara Walo kl III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Wioleta Żak kl VI - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Ogród Jordanowski XXI wieku" - opiekun p. Henryka Brożek
  • Grupa z klas II i III - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ludowej - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Tomasz Walo kl "O" - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ludowej - Opiekun p. Krystyna Hardek
  • Marcelina Stokłosa kl IV - najlepszy wynik w szkole w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" - opekun: p. Magdalena Gajek
  • Ewelina Stokłosa kl VI - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy

 

W roku szkolnym 2005/2006

  • Dominika Wacław - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" (awans do konkursu powiatowego) - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Ewelina Stokłosa - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" (awans do konkursu powiatowego) - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Dominika Wacław - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Koralik Karolci" - opiekun p. Teresa Paździor
  • Barbara Walo - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Koralik Karolci" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Przemysław Mlostek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Barbara Walo - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Adrian Kucharczyk - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Uczniowie kl. II i I - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenek Ludowych "Z przyśpiewkami we dworze" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Oddział przedszkolny - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenek Ludowych "Z przyśpiewkami we dworze" - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Patrycja Śnieżek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ozdoby choinkowe" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Anna Sikora - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Strach na wróble" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Kinga Klaja - III miejsce w etapie regionalnym konkursu plastyczno - literackiego "Bezpieczniej z prądem" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Wioleta Żak - III miejsce w ogólnopolskim konkursie "OK!INTERNET" - opiekun: p. Magdalena Gajek
Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności
Autor strony: Agnieszka Lupa
Realizacja 2019- Dobre Linki NETu
Informacja O stronie
Script logo