Absolwenci

2020

Ośmioklasową szkołę ukończyli
Gabriel Dywan
Tomasz Gruca
Magdalena Guguła
Igor Hyla
Dominika Kucharczyk
Jakub Nowak
Emilia Ostrowska
Paweł Ślósarczyk
Martyna Tuman
Julia Wieczorek

 

2019

Ośmioklasową szkołę ukończyli
Stanisław Bańdo
Kamila Bednarz
Krzysztof Bienias
Julia Dyrga
Michał Dyrga
Szymon Gruca
Jakub Grzesiek
Mariusz Klaja
Mateusz Koza
Maria Kucharczyk
Weronika Leńczowska
Paweł Machnik
Mikołaj Moskała
Karolina Parszywka
Lidia Pieńczykowska
Dawid Wacław
Karolina Zaleńska

 

2016

Sześcioklasową szkołę ukończyli
Mateusz Adamus
Paulina Adamus
Wojciech Bal
Wiktor Kłosoń
Marek Kucharczyk
Martyna Przewoźniak
Ewa Szwed
Magdalena Szwed
Justyna Wyroba

 

2015

Natalia Adamus
Paulina Bednarz
Agnieszka Brożek
Alicja Brożek
Dawid Chromy
Kacper Jankowicz
Emilia Koźmic
Natalia Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
Katarzyna Kwiatkowska
Dawid Leńczowski
Kamil Pacułt
Arkadiusz Tuman
Piotr Woźniczka

 

2014

Jan Bańdo
Weronika Bujak
Jakub Dudzik
Bartłomiej Jachymczyk
Maksymilian Klaja
Karolina Moskała
Katarzyna Sekuła
Dawid Złotnik

 

2013

Ewelina Antos
Aleksandra Bal
Weronika Bobula
Bartosz Kucharczyk
Aleksandra Lupa
Adrianna Moskała
Grzegorz Moskała
Jakub Pacułt
Filip Śnieżek
Tomasz Walo
Dorota Wądrzyk
Maksymilian Wyroba

 

2012

Sebastian Adamus
Michał Antos
Arkadiusz Kucik
Dominik Morek
Karol Opyrchał
Kinga Ślósarczyk
Jakub Zając
Angelika Złotnik

 

2011

Jakub Adamus
Damian Antos
Natalia Antos
Ewelina Brożek
Julia Dudzik
Andrzej Jasiołek
Adam Klaja
Adrian Kucia
Przemysław Mlostek
Sebastian Moskała
Łukasz Ostrowski
Paulina Skorupa

 

2010

Mateusz Moskała
Angelika Ostrowska
Mateusz Szwed
Klaudia Śmiałek
Patrycja Śnieżek
Barbara Walo
Marcelina Wyrwa

 

2009

Patrycja Bednarz
Karolina Brożek
Klaudia Bujak
Klaudia Cichoń
Marcin Gleń
Julita Klaja
Adrian Kucharczyk
Justyna Kutermak
Mateusz Lesiak
Arkadiusz Mlostek
Bartłomiej Pawłowski
Patrycja Paździor
Marcelina Stokłosa
Dominika Wacław
Marcelin Zając

 

2008

Adrian Grzesiek
Angelika Kucik
Łukasz Kulig
Gabriela Moskała
Marek Szostak
Magdalena Wolska
Łukasz Żmuda

 

2007

Marcin Guguła
Kinga Klaja
Grzegorz Lesiak
Ilona Moskała
Krzysztof Radoń
Anna Sikora
Ewelina Stokłosa
Damian Zaczyk
Wioleta Żak
Adrian Żmuda

 

2006

Kinga Bujak
Łukasz Bujak
Kinga Chlebicka
Krystian Grzesiek
Adrian Hyla
Witold Kolasa
Piotr Kutermak
Jakub Kucia
Tomasz Kwiatkowski
Dominik Nęga
Katarzyna Radoń
Ewelina Żak

 

2005

Patryk Bobula
Jarosław Bujak
Eryk Bułat
Gabriel Bułat
Justyna Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
Joanna Stokłosa
Wioleta Szostak
Rafał Szwajda
Sylwia Śmiałek
Karolina Zaczyk

 

2004

Anna Balcer
Marzena Brożek
Paulina Brożek
Tomasz Klaja
Sabina Kowalczyk
Małgorzata Kulig
Marzena Mizera
Natalia Morawa
Kamila Moskała
Katarzyna Paździor
Justyna Piwowarczyk
Monika Stokłosa
Aneta Szostak

 

2003

Ewa Baran
Barbara Brożek
Michał Bujak
Paulina Gabryła
Karolina Jasiołek
Zbigniew Jasiołek
Kamil Klaja
Damian Majerańczyk
Aleksandra Stokłosa
Justyna Stolarz
Łukasz Torba
Tomasz Torba
Anna Walo

 

2002

Dawid Bujak
Katarzyna Dyl
Łukasz Jankowicz
Sławomir Kucharczyk
Mateusz Kutermak
Mateusz Kwiatkowski
Krystian Majerańczyk
Krzysztof Marchewka
Mateusz Mizera
Katarzyna Morek
Sabina Ostrowska
Krzysztof Pawłowski
Ewelina Szostak
Robert Szwajda
Piotr Torba

 

2001

Mirosław Antos
Katarzyna Balcer
Monika Bienias
Sylwia Brożek
Dominik Bujak
Justyna Gabryła
Mariusz Jasiołek
Katarzyna Kapusta
Angelika Klaja
Justyna Mrowiec
Łukasz Sikora
Beata Wyrwa

 

2000

Ośmioklasową szkołę ukończyli
Andrzej Brożek
Ewa Brożek
Monika Gaczorek
Paulina Jezioro
Anna Kapusta
Katarzyna Kościelniak
Agnieszka Kowalczyk
Janusz Kucharczyk
Agnieszka Majerańczyk
Łukasz Morawa
Aneta Sowińska
Ewelina Stolarz
Krzysztof Suter
Paweł Szwed
Janusz Zięcik

 

Sześcioklasową szkołę ukończyli
Monika Antos
Izabella Baran
Zbigniew Brożek
Piotr Brożek
Angelika Bujak
Ewelina Cabak
Sylwia Gaczorek
Marzena Jankowicz
Sebastian Klaja
Paweł Kolasa
Monika Kowalczyk
Piotr Kowalczyk
Katarzyna Majerańczyk
Sylwia Morawa
Robert Szostak
Adam Walo

 

1999

Ośmioklasową szkołę ukończyli
Dariusz Ciernia
Maciej Gąsior
Agnieszka Kowalczyk
Krzysztof Kucharczyk
Jarosław Pawlik
Sławomir Pawłowski
Edyta Pituła
Danuta Walo
Marcin Zawada

 

Sześcioklasową szkołę ukończyli
Agnieszka Antos
Renata Brożek
Gabriel Bułat
Joanna Bułat
Rafał Jasiołek
Krzysztof Kucharczyk
Magdalena Marchewka
Paulina Moskała
Justyna Pawlik
Marian Pawłowski
Zbigniew Szostak
Zbigniew Torba
Mariusz Wyrwa

 

1998

Joanna Cichoń
Dawid Dyrga
Barbara Gacek
Tomasz Hardek
Urszula Kowalczyk
Marcelina Moskała
Karolina Niciewicz
Urszula Suter
Mariusz Szostak
Dawid Wójcik

 

1997

Krzysztof Balcer
Michał Hardek
Kinga Kapusta
Piotr Kolasa
Agnieszka Kowalczyk
Agnieszka Kucharczyk
Mariusz Sowiński
Mariusz Śliwa
Agnieszka Zawada
Sławomir Zięcik

 

1996

Renata Balcer
Bożena Brożek
Marcin Dacko
Kazimierz Leńczowski
Beata Parszywka
Dariusz Parszywka
Witold Parszywka
Maria Pituła
Dariusz Skaber
Iwona Suter
Renata Śliwa

 

1995

Kazimierz Brożek
Urszula Jasiołek
Marta Klimkowicz
Edward Kucharczyk
Wioletta Kucharczyk
Zbigniew Kucharczyk
Rafał Smajek
Agata Szwed
Wojciech Żak

 

1994

Tomasz Ciernia
Sylwia Fic
Mirosław Figuła
Mariola Kolasa
Marta Kucharczyk
Sławomir Lelek
Marzena Parszywka
Małgorzata Pituła
Bogdan Suter
Lucyna Suter
Wioletta Wójcik

 

1993

Zbigniew Balcer
Bogdan Bednarz
Dariusz Bębenek
Wiesław Brożek
Zbigniew Ciernia
Paweł Ciężadlik
Anna Dyrga
Justyna Kapusta
Dariusz Klimkowicz
Kazimierz Kolasa
Wioletta Kolasa
Witold Kucharczyk
Małgorzata Miśkiewicz
Gabriela Niciewicz
Joanna Parszywka
Janusz Pawłowski
Edyta Smajek
Bogusława Szczypczyk
Robert Zamysłowski
Elżbieta Żmuda

 

1992

Mariusz Brożek
Jarosław Ciernia
Bartłomiej Dyrga
Krzysztof Dyrga
Maria Kucharczyk
Mieczysław Lelek
Małgorzata Leńczowska
Grzegorz Parszywka
Leszek Pawłowski
Anita Skaber
Wioletta Śliwa
Witold Wacław
Włodzimierz Wacław
Bożena Żak
Agnieszka Żmuda

 

1991

Paweł Antos
Beata Brożek
Elżbieta Brożek
Grzegorz Bułat
Mariusz Ciernia
Wojciech Gąsior
Zofia Guguła
Paweł Jachymczyk
Stanisław Jasiołek
Piotr Korabik
Maria Leńczowska
Sławomir Miśkiewicz
Agnieszka Pawłowska

 

1990

Renata Antos
Małgorzata Balcer
Barbara Bębenek
Wioletta Ciernia
Waldemar Gąsior
Piotr Grzegorzewski
Ireneusz Kapusta
Małgorzata Mrowiec
Teresa Walo
Leszek Worytko

 

1989

Małgorzata Gacek
Waldemar Jachymczyk
Bernadetta Job
Krzysztof Leńczowski
Bogusław Moskała
Dorota Moskała
Anna Ostrowska
Witold Peterka
Jarosław Piszczek
Małgorzata Suter
Małgorzata Żak

 

1988

Krzysztof Adamus
Barbara Bębenek
Marek Ciernia
Marek Dyrga
Małgorzata Figuła
Bogusław Kapusta
Krzysztof Mrowiec
Jarosław Pawłowski
Stanisław Skorupa
Józef Wacław
Mieczysław Worytko

 

1987

Bogusław Antos
Jolanta Bułat
Janusz Ciężadlik
Lucyna Hyla
Wioletta Jachymczyk
Mirosław Jezioro
Anna Parszywka
Wioletta Parszywka
Teresa Piszczek
Edward Radoń
Jan Szwed
Jolanta Żak

 

1986

Leszek Brożek
Jadwiga Ciernia
Beata Guguła
Edward Hyla
Renata Hyla
Andrzej Kania
Małgorzata Moskała
Paweł Skrzekut
Bogdan Stokłosa
Jolanta Torba
Bogusława Walo
Lucyna Walo

 

1985

Bogusława Bułat
Paweł Gleń
Wiesław Jachymczyk
Adam Jezioro
Jan Moskała
Danuta Piszczek
Renata Skaber
Anita Stokłosa
Krzysztof Walo

 

1984

Krzysztof Ciężadlik
Małgorzata Drzyzga
Urszula Kania
Witold Kapusta
Józef Kucharczyk
Maria Maryon
Teresa Morek
Adam Peterka
Wacław Radoń
Krzysztof Szwed
Jan Torba
Małgorzata Zięborak

 

1983

Janusz Ciernia
Krzysztof Gacek
Beata Hyla
Andrzej Marchewka
Halina Orzechowska
Piotr Morek
Barbara Suter
Andrzej Walo
Barbara Żak

 

1982

Krzysztof Bujak
Józef Bułat
Elżbieta Ciernia
Janina Dranikowska
Alicja Gacek
Józef Klimkowicz
Zbigniew Moskała
Marian Ostrowski
Mirosław Pawłowski
Jan Radoń
Marta Starowicz
Adam Stokłosa
Renata Torba
Urszula Torba
Renata Zięborak

 

Z powodu zmiany stopnia organizacyjnego szkoły uczniowie kończyli szkołę podstawową w innych miejscowościach

 

1981

Janusz Bębenek
Janusz Brożek
Józef Bujak
Piotr Jachymczyk
Barbara Kapusta
Marek Kutermak
Teresa Orzechowska
Władysław Szczypczyk
Leszek Torba
Krystyna Warmuz
Barbara Zamysłowska

 

Z powodu zmiany stopnia organizacyjnego szkoły uczniowie kończyli szkołę podstawową w innych miejscowościach

 

1980

Teresa Brożek
Mirosław Ciepły
Adam Jachymczyk
Kazimierz Kucharczyk
Józef Lelek
Teresa Majerańczyk
Małgorzata Peterka
Marta Stokłosa
Marek Szczypczyk
Władysław Torba
Adam Warmuz
Czesław Warmuz
Maria Wilk

 

1979

Janusz Brożek
Leszek Fic
Jan Kutermak
Maria Piszczek
Marian Stokłosa
Józef Worytko
Alicja Wójcik

 

1978

Leszek Antos
Teresa Bednarz
Bogdan Jazowski
Danuta Kucharczyk
Teresa Marchewka
Kazimierz Piwowarczyk
Danuta Stokłosa
Michał Suter
Krystyna Torba
Krystyna Walo
Andrzej Wyrwa

 

1977

Janusz Antos
Krzysztof Bednarz
Kazimierz Brożek
Marek Brożek
Mirosław Brożek
Wiesław Chrostek
Barbara Majerańczyk
Małgorzata Pawlik
Elżbieta Walo
Zofia Wojtanek
Bogusław Zawada

 

1976

Zofia Bednarz
Halina Bułat
Zofia Cichoń
Maria Dyrga
Józef Gacek
Ryszard Gaj
Franciszek Kulig
Marian Piwowarczyk
Halina Wilk

 

1975

Lucyna Bednarz
Tadeusz Bułat
Danuta Drzyzga
Krzysztof Dyrga
Józef Gaj
Józef Hajto
Krzysztof Moskała
Stanisława Piszczek
Emilia Strózik
Marek Szczepanek
Bogusława Torba
Bożena Warmuz

 

1974

Józef Antos
Krzysztof Brożek
Józef Ciepły
Anna Drzyzga
Kazimierz Lelek
Anna Majerańczyk
Zofia Strózik
Halina Torba

 

1973

Edward Brożek
Stanisław Brożek
Zofia Brożek
Zdzisław Dyrga
Dorota Grzybek
Zofia Kulig
Janina Moskała
Krystyna Marchewka
Anna Piszczek
Stanisława Piwowarczyk
Stanisława Suter
Anna Szczepanek
Krzysztof Wilk
Wiesław Wyrwa

 

1972

Janina Adamus
Józef Bębenek
Józef Brożek
Władysław Brożek
Krystyna Dyrga
Lucyna Gaj
Artur Jazowski
Krzysztof Kucharczyk
Grażyna Lelek
Czesław Moskała
Teresa Oleś
Janina Pawlik
Ryszard Piszczek
Mieczysław Szczepanek
Anna Walo
Zofia Walo
Danuta Wojtanek

 

1971

Zofia Antos
Lucyna Baran
Danuta Bielecka
Halina Brożek
Stanisław Brożek
Zdzisław Brożek
Krystyna Dyrga
Andrzej Fejdasz
Marek Gaj
Mieczysław Gaj
Ryszard Maryon
Stanisław Majerańczyk
Tadeusz Suter
Edward Zięcik

 

1970

Danuta Bębenek
Edward Bobula
Franciszek Brożek
Janina Figuła
Jan Grzybek
Janina Marchewka
Józef Moskała
Stanisław Oleś
Ryszard Pawlik
Lucyna Strózik
Cecylia Walo
Krystyna Wilk
Janina Wyrwa
Zdzisław Zawada

 

1969

Zofia Adamus
Józef Antos
Władysław Antos
Danuta Bednarz
Józef Brożek
Danuta Cichoń
Czesława Fejdasz
Maria Hajto
Janina Korabik
Stanisław Maryon
Anna Suter
Krystyna Wójcik

 

1968

Halina Antos
Lucyna Bobula
Irena Dyrga
Edward Jankowicz
Józef Kolasa
Józef Kudela
Maria Pawłowska
Jerzy Skaber
Janina Suter
Janina Walo
Czesław Wójcik
Władysław Marchewka

 

1967

Józef Brożek
Mieczysław Ciernia
Anna Dyrga
Zbigniew Fejdasz
Władysław Grzybek
Ryszard Jasiołek
Henryk Kapusta
Mieczysław Marchewka
Zofia Moskała

 

1965

Teresa Antos
Mieczysław Bednarz
Czesław Bębenek
Zofia Bobula
Irena Brandsteter
Ryszard Fejdasz
Czesław Figuła
Krystyna Lelek
Stanisław Pawłowski
Tadeusz Skaber
Ryszard Styczeń
Marian Torba
Maria Zięcik

 

1964

Alicja Antos
Stanisława Baran
Halina Bobula
Stefan Brożek
Maria Ciernia
Stanisław Figuła
Genowefa Grzybek
Mieczysław Job
Helena Kapusta
Halina Kucharczyk
Janina Kucharczyk
Krystyna Kutermak
Władysław Moskała
Helena Zawada
Stanisław Zięcik

 

1963

Krystyna Bednarz
Józef Brożek
Mieczysław Cichoń
Zofia Figuła
Jan Guguła
Mieczysław Jasiołek
Wiesław Józefczyk
Mieczysław Kucharczyk
Stanisław Malec
Maria Sermak
Anna Smajek

 

1962

Franciszek Brożek
Zofia Brożek
Józef Bułat
Stanisław Chrostek
Franciszek Ciernia
Zofia Grzegorzewska
Maria Jaskier
Mieczysław Kudela
Bronisław Pawłowski
Marian Pawłowski
Władysław Sermak
Maria Zawada

 

1961

Krystyna Antos
Stanisław Jaskier
Anna Kapusta
Halina Kolasa
Mieczysław Moskała

 

1960

Zofia Brożek
Janina Jasiołek
Mieczysław Jezioro
Stefan Kawaler
Stanisława Kucharczyk
Janina Kudela
Maria Lelek
Jan Moskała
Stanisława Ochniak
Ryszard Osmański
Ludwika Torba
Jan Walo

 

1959

Ludwika Antos
Janina Baran
Stanisław Jasiołek
Maria Kutermak
Franciszek Pasierbek
Czesław Suter
Maria Zamysłowska
Jan Żak

 

To już czasy dość odległe. W wykazach mogą pojawić się błędy, za które z góry przepraszamy.
Część uczniów kończyła naukę szkolną w innych miejscowościach, głównie w Paszkówce.

 

1957

Zbigniew Bednarz
Jan Brożek
Czesław Chrostek
Marian Józefczyk
Anna Kucharczyk
Józefa Kucharczyk
Józef Kucharczyk
Zofia Kucharczyk
Maria Morawa

 

1956

Zofia Antos
Krystyna Baran
Helena Bębenek
Helena Chrostek
Józef Czubaj
Edward Kapusta
Franciszek Lelek
Maria Lelek
Stanisław Moskała
Marian Ochniak
Maria Żak

 

1955

Maria Chrostek
Ludwik Czubaj
Zofia Kutermak
Józef Moskała
Krystyna Pasierbek
Irena Suter
Zofia Walo
Stanisława Warmuz

 

1954

Stanisława Brożek
Zofia Dyrga
Zofia Jaskier
Franciszek Kolasa
Anna Moskała
Krystyna Moskała
Władysława Olszowiec
Stanisław Piszczek
Anna Pogorzelska
Maria Zięborak

 

1953

Bronisława Bębenek
Maria Brożek
Zofia Kucharczyk
Józef Kutermak
Maria Marchewka
Stanisław Smajek
Stanisława Szydłowska

 

1952

Zofia Balcer
Bronisława Brożek
Stanisław Brożek
Czesław Bułat
Janina Bułat
Marian Chrostek
Barbara Jezioro
Franciszek Jezioro
Stanisława Kapusta
Zofia Kutermak
Józef Malec
Eugeniusz Moskała
Bronisław Ochniak
Zofia Stawowa
Józef Stolarz
Józef Walo
Marian Zamysłowski
Stanisław Zięborak

 

1951

Maria Brożek
Józef Brożek
Jan Bułat
Maria Bułat
Tadeusz Bułat
Zofia Bułat
Zofia Dyrga
Genowefa Gleń
Maria Kolasa
Janina Krzak
Jan Kucharczyk
Władysław Kucharczyk
Stanisława K
Władysława Lelek
Danuta Pasierbek
Zofia Warmuz
Maria Włodarczyk
Stanisław Wojtacha
Zofia Wyroba

 

1950

Aniela Bobula
Helena Chrostek
Joanna Józefczyk
Janina Kapusta
Leokadia Malec
Anna Marchewka
Józef Piszczek
Anna Smajek
Alfreda Stolarz
Jan Warmuz

 

1949

Anna Adamus
Józef Bębenek
Zofia Brożek
Tadeusz Brożek
Józef Bułat
Helena Galos
Zofia Chrostek
Zofia Kosek
Zofia Kucharczyk
Anna Olszowiec
Zofia Stolarz
Józef Szydłowski
Maria Walo
Zofia Włodarczyk
Antoni Wojtacha
Roman Zięborak

 

1948

Kazimiera Balcer
Józef Bobula
Andrzej Kolasa
Władysław Marchewka
Anna Moskała
Jan Ryszka
Maria Wędzicha

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności
Autor strony: Agnieszka Lupa
Realizacja 2019- Dobre Linki NETu
Informacja O stronie
Script logo