Święto Edukacji Narodowej

Data dodania: 2019-10-19

14 października 2019 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu do grona społeczności uczniowskiej zostali oficjalnie przyjęci uczniowie klasy I, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor. Następnie przedstawiciele klas IV- VIII zaprezentowali program artystyczny, w którym wyrazili wdzięczność dla nauczycieli oraz pracowników szkoły za trud, jaki wkładają w swoją pracę. Do życzeń dołączyła się również Przewodnicząca Rady Rodziców pani Justyna Jachymczyk.

Październikowa uroczystość była również okazją do złożenia podziękowań na ręce Wójta Gminy Brzeźnica pana Bogusława Antosa za wdrożenie projektu; „Mali giganci”, wsparcie oraz życzliwość. Dzięki udziałowi w projekcie „Mali giganci”, który od września jest realizowany w naszej szkole, rozszerzono działalność świetlicy, wyremontowano oraz wyposażono sale, pomieszczenia kuchenne, jadalnię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom: Wójtowi Gminy Brzeźnica panu Bogusławowi Antosowi, Radnej Rady Gminy Brzeźnica - pani Małgorzacie Klai, Skarbnikowi Gminy Brzeźnica - pani Annie Kawskiej, Przedstawicielom Rady Rodziców oraz Rodzicom za przybycie na naszą uroczystość. Państwa obecność, okazywana troska, wsparcie naszych projektów i pomysłów sprawia, że nigdy nie pozostaniemy osamotnieni w naszych zmaganiach, a nasza szkoła może się dalej rozwijać.

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Autor strony: Agnieszka Lupa
Realizacja 2019- Dobre Linki NETu
Informacja O stronie
Script logo